Dobry den,
tymto by som vam chcela poslat spatnu vazbu na tabor Speak na Go ako aj na kurzy, ktorych bol moj syn vasim dlhorocnym ziakom.

Na tohorocnom tabore sa synovi velmi pacilo – hoci tam nemal svojich rovesnikov. Podla jeho slov si to uzil.
Pacil sa mu vas zahranicny host, mohol s nim komunikovat v anglictine.

Co sa tyka rokov, ktore moj syn stravil v laviciach Andantina vam chcem vyslovit jedno velke DAKUJEM.
Od najmensich kurzov pre skolkarov, cez zaciatky v skole sme sa postupne spolu prebojovali na druhy stupen.
Postupne vystriedal vsetkych kmenovych a aj externych lektorov, o ktorych hovoril len to najlepsie.
Vzdy (az na 1 vynimku, ktoru sme doriesili s p. Sarnakovou) sa mi za tie roky od vas vracal motivovany a stastny.
Dnes aj s vasou pomocou nastupuje od septembra na bilingualne technicke lyceum.

Chcem vam zazelat vsetko najlepsie vo vedeni takej skvelej skoly akou Andantino je.
Zelam vela motivovanych ziakov a este motivovanejsich lektorov.
(Rodičia M.M.)

Veľmi pekne ďakujeme za perfektnú celotýždennú starostlivosť a skvelý tábor! Deckám sa veľmi páčilo a každý deň chodili domov nadšené a plné zážitkov. Ste super!
(Rodičia M.R. a A.R.)

♥ Ďakujeme  za krásny  letný  jazykový tábor  Speak & Go! plný zážitkov a nových skúseností. (Rodičia T. Č.)

♥ Radi by sme sa poďakovali za úžasný tábor Speak and go 2018. Naše deti boli nadšené z každého jedného dňa. Páčilo sa im, že to bolo rozdelené do učenia, ale aj zábavy. Zaujímavé témy, aktivity a fantastickí lektori (Melinda a Denis) boli zárukou skvelého jazykového tábora. Jazykovú školu Andantino môžeme len a len odporúčať. Ešte raz vďaka. (Rodičia V. a M. K.)

♥ Syn bol nadmieru spokojný s táborom. Chválil lektorov, program aj jedlo, priznám sa, trošku som mala obavy, že to bude brať ako povinnosť, zase sa učiť, to je nuda – väčšinou také sú reakcie môjho frľloša. Teraz sa tešil na každý deň, že to bude s Denisom zase sranda. 😀 Témy a aktivity boli parádne vymyslené, chválime kreativitu a perfektnú organizáciu! 👍 (Rodičia A. L.)

Dobry den, touto cestou by sme Vam chceli este raz velmi pekne podakovat za pobyt v UK. Velmi si vazime ze napriek zlomenemu palcu na nohe ste boli ochotny pobyt s nim zrealizovat. Syn je “plny” pozitivnych dojmov zo skoly, z hostitelskej rodiny aj z vyletov. Pokial to bude mozne radi syna vysleme do UK s Vami opat. Pocas leta Vam zelame zasluzeny oddych a v septembri sa opat stretneme.

(Rodičia A. M.)

Aj ja v mene mojej rodiny sa Vám chcem poďakovať a verím že sa podarí niečo podobné zorganizovať aj budúci rok. Dcéra bola s tohto zážitku milo prekvapená a nie moc nadšená s toho že to takto rýchlo skončilo a ubehlo. Verím že ju to posunie, čo sa týka anglického jazyka ako aj vzťahov medzi cudzími ľuďmi. Je to opäť pre ňu niečo nové.

(Rodičia M.B.)

Po prerozpravani zazitkov z jazykoveho pobytu v Anglicku mi neostava nic ine ako konstatovat, ze pobyt bol zorganizovany a zrealizovany nad ocakavania perfektne.  Sme velmi radi, ze sa ho dcera mohla zucastnit a tak sa zdokonalit v anglictine, ktora sa po rokoch jazykovych kurzov v Andantine neskutocne zlepsila a jazykovy pokrok je viditelny.  Dakujem Denis za starostlivost o studentov pocas pobytu, dcera Vas chvalila, ako ste sa o nich pekne starali 🙂

(Rodičia N.R.)

Syn bol so zájazdom veľmi spokojný, chcel by ísť aj nabudúce. Má veľa zážitkov. S ubytovaním bol spokojný, nie je absolútne čo vytknúť. Chcem sa Vám zároveň poďakovať, že ste na deti dozerali a aj vďaka Vám mali také výborné výsledky.

(Rodičia T.K.)

Dobrý večer, dcéra bola veľmi spokojná s lektormi.
Kladne hodnotí najmä to, že sa hravou formou učili angličtinu a že výučba prebiehala aj vonku počas výletov, t.j. že deti neboli celú dobu zatvorené v triedach a že to bolo časovo dobre rozdelené 😀.
Ďakujeme a dúfame, že letný tábor využijeme aj o rok.
(Gréta M.)

20992732_1424641647611375_6275053097879716967_n

Dobrý deň, veľmi pekne ďakujeme za úžasný tábor. Každý deň si naše deti odniesli domov nielen nové vedomosti (zopakovanie, ale aj naučenie nových slovíčok, fráz a odbúranie strachu z rozprávania v anglickom jazyku), ale aj veľa zážitkov (úžasné poobedné výlety s rôznou tematikou). Veľmi oceňujeme celkovú organizáciu tábora, myšlienku projektu (kde ste veľmi vhodným primeraným prístupom motivovali deti a ich pozitívny vzťah k anglickému jazyku), zodpovedný prístup, ale pritom kamarátsky a ľudský. Naše deti prichádzali z tábora každý deň domov úplne nadšené. Máte náš obdiv, je vidieť, že svoju prácu vykonávate aj srdcom, ste skvelí učitelia, lektori, jazyková škola. Ešte raz ďakujeme a prajeme veľa úspechov.

(Michaela K.)

Dobrý deň, dcéra sa vyjadrila, že všetko klapalo, organizácia výborná, bez problémov.
(Silvia H.)

Ich habe diesen Kurs im Internet gefunden. Es war eine gute Entscheidung, die Sprachschule anzurufen. Für mich war das Lernen vorher nicht interessant, aber ich habe viel Neues gelernt. Dafür möchte ich meiner Lehrerin danken.

(Kurz som našiel cez internet a zavolať do jazykovej školy bolo dobré rozhodnutie. Predtým pre mňa učenie nebolo zaujímavé, ale veľa som sa naučil, a za to sa chcem poďakovat mojej lektorke).
(Peter T.)

 

Inšpiratívny lektor. Som spokojný.
(Gabriel G.)

S kurzom som spokojná. Veľmi dobrá lektorka s dobrým prístupom k deťom.
(Veronika H.)

Syn je veľmi spokojný, sme spokojní s výučbou.
(anonym)

Som maximálne spokojná!
(Ildikó G.)

S prácou, profesionalitou a angažovanosťou lektorov sme veľmi spokojní. Rovnako prístup vedenia spoločnosti, či už pri príprave štruktúry vyučovacích hodín alebo pri operatívnych úpravách, je vždy ústretový a proaktívny.

Pri rôznych úrovniach znalostí cudzích jazykov našich zamestnancov a ich vyťaženosti v rámci svojich bežných pracovných povinností je flexibilita, proaktívny prístup a pripravenosť prispôsobiť sa požiadavkám zákazníka rozhodujúca pridaná hodnota, ktorá zavážila pri rozhodnutí spolupracovať so spoločnosťou Andantino.

Radoslav Kopka, konateľ PERI spol. s r.o.

Dcéra bola s táborom veľmi spokojná. Ako mala ísť do tábora veľmi sa jej nepáčilo, že bude musieť komunikovať v AJ, ale už prvý deň bola z tábora nadšená.
Dokonca mi každý deň hovorila, ktoré slovíčka sa naučila a rozprávala aké témy ste každý deň preberali.
Môžem tábor len veľmi pozitívne hodnotiť a odporúčať.
(Janette B.)

 

Dobrý deň prajem.
Moja dcéra bola spokojná.
Konečne sa jej splnil dlhoročný sen.
Podľa jej vyjadrenia bolo všetko „super“ 😊 najradšej by sa tam hneď vrátila😊.
Priniesla si so sebou kopec krásnych zážitkov.
Denis Nedelka bol skvelý inštruktor – s deťmi to jednoducho vie😊.
Ďakujeme, že o naše deti bolo super postarané a vrátili sa nám domov v plnom zdraví.
(Eva K.)

Skvelá lektorka. Som maximálne spokojná.
(Sidónia D.)

My sme boli nadmieru spokojní, vrátane syna.
(Veronika F.)

Nadšená je dcéra aj my!
(Veronika K.)

Za našu rodinu jednoznačne obrovská vďaka za organizáciu, náplň zájazdu z hľadiska výletov a zážitkov. A hlavne za dozor. Tú výuku naša dcérka si predstavovala o niečo intenzívnejšiu. Veľmi si pochvaľovala rodinu, v ktorej bola ubytovaná. Určite by si vedela predstaviť, že s nimi strávi viac času.
Pánovi lektorovi obzvlášť ďakujeme. Predpríprava, včas poskytnuté informácie, detailne pokyny k zájazdu – už tieto kroky naznačovali o zodpovednom prístupe k celkovej výprave.
Určite nie je jednoduché ustrážiť skupinu deti v cudzej krajine a byť im nápomocným.

Celému tímu Andantino náš srdečný pozdrav a veľké ďakujeme.
(Oxsana P.)

Celkovo zájazd hodnotíme kladne, určite je to pozitívna skúsenosť pre každé dieťa. Syn má veľa zážitkov, páčilo sa mu, celková spokojnosť.
(Adriana S.)

Povedali o nás