Janka
Nemecký jazyk
Taliansky jazyk

Nemčinou sa zaoberá od svojich šiestich rokov. Vyštudovala ZŠ i gymnázium zamerané na rozšírenú výučbu nemčiny. Na strednej škole sa zaľúbila do taliančiny. V štúdiu oboch jazykov pokračovala na FFUK v Bratislave v odbore nemecký a taliansky jazyk – tlmočníctvo a prekladateľstvo, ktorý ukončila štátnymi skúškami z oboch jazykov. Už počas štúdia na VŠ začala vyučovať na gymnáziu a prekladať beletriu. Od roku 2004 pôsobí v oblasti súkromného jazykového vzdelávania. V súčasnosti sa s radosťou venuje výučbe týchto jazykov pre všetky vekové kategórie, s pasiou prekladá knihy a… ešte stále ju to baví 🙂 Výučbu angličtiny hravou formou pre najmenšie detičky, ktorých vníma ako najnáročnejších klientov, považuje viac za svoju tvorivú záľubu než za prácu.

Sisa
Anglický jazyk
Slovenský jazyk pre cudzincov

Silvia sa zaujímala o jazyky už od detstva a na strednej škole sa okrem nemčiny začala učiť aj angličtinu, z ktorej maturovala a pokračovala v jej štúdiu na vysokej škole. Vysokú školu ukončila štátnou jazykovou skúškou úrovne C1.
Už počas štúdia začala učiť angličtinu a pokračuje v tom dodnes. Siska učí všetky vekové kategórie od najmenších po najväčších. Vo voľnom čase pokračuje v štúdiu nemčiny.

Denis
Anglický jazyk
Slovenský jazyk pre cudzincov

Denis sa zaujíma o anglický jazyk už od útleho detstva. Jeho vášeň pre cudzie jazyky sa však plne rozvinula až na gymnáziu a počas bakalárskeho vysokoškolského štúdia medzinárodných vzťahov a diplomacie v Prahe, kde si obľúbil aj ostatné svetové jazyky a získal štátnu skúšku z anglického jazyka. Angličtinu prakticky plne rozvinul vo svojich prvých zamestnaniach, ako aj počas svojho Master’s štúdia MBA na americkej univerzite, či počas študijných i pracovných návštev Grécka, Francúzska, USA a UK. V súčasnosti vyučuje anglický jazyk pre všetky úrovne a vekové kategórie. Vrámci výučby sa profiluje v oblasti Business English, firemnej výučby a Anglophenie.

Melinda
Anglický jazyk
Slovenský jazyk pre cudzincov

Melinda si vybrala anglický jazyk už po skončení základnej školy. Ukončila štúdium na bilingválnom anglicko – slovenskom gymnáziu, je držiteľkou Cambridgeského certifikátu, následne získala magisterský titul na Univerzite Konštanína Filozofa v Nitre v odbore učiteľstvo anglického jazyka. Už šiesty rok učí anglický jazyk všetky vekové kategórie od najmenších po dospelých, individuálnu, firemnú aj business výučbu. Veľmi ju práca napĺňa a vo voľnom čase sa venuje španielčine.

IMG_20191015_093643

Veronika
Anglický jazyk pre deti

V Andantine učí detičky už 3. rok. Absolvovala Gymnázium Antona Bernoláka v Senci. Momentálne študuje prvý ročník učiteľstva anglického a nemeckého jazyka a literatúry na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského.

IMG_3375_n11

Nataša
Španielsky jazyk

Nataša sa začala učiť španielčinu na bilingválnom slovensko – španielskom gymnáziu. Keďže po strednej škole bola rozhodnutá venovať sa profesii učiteľky, začala štúdium na Filozofickej fakulte Univerzity Konštantína Filozofa v Nitre. Po ukončení vysokej školy učila španielčinu a slovenčinu na bilingválnom gymnáziu v Bratislave. Má skúsenosti s vyučovaním školákov i dospelých. Okrem španielčiny rada učí aj slovenčinu pre cudzincov. Učenie je pre ňu nielen prácou, ale najmä záľubou. Dúfa, že sa na jej hodinách nielen veľa naučíte, ale sa tam budete cítiť príjemne 🙂

IMG_20181004_112942

Eva
Anglický jazyk

Evkinou veľkou životnou láskou je angličtina (pravdaže, po manželovi). Obľúbila si ju, keď mala trinásť a táto láska trvá až dosiaľ. Ešte stále sa venuje štúdiu angličtiny, taktiež sa učí po francúzsky a nemecky ako samouk. Na univerzite Komenského vyštudovala na Filozofickej fakulte odbor angličtina – maďarčina. Témou jej diplomovej práce bolo použitie hudby a hier vo výučbe anglického jazyka. Jej ďalšie koníčky sú: čítanie, hudba, varenie, plávanie, turistika.

43951651_2145488078808504_6026941947925495808_n

Paulína
Anglický jazyk

Paulína si prvý krát zamilovala angličtinu v 5. ročníku jej gymnaziálneho štúdia a odvtedy sa jej neustále venuje. Úspešne ukončila magisterské štúdium v odbore učiteľstvo anglický jazyk a etická výchova na Fakulte humanitných a prírodných vied v Prešove. Počas celého štúdia doučovala rôzne vekové kategórie od detí až po dospelých, avšak hneď po vysokej škole odišla do Veľkej Británie, kde žila a pôsobila 5 rokov. Po svojom návrate na Slovensko opäť zatúžila učiť angličtinu, tentokrát však v jazykovej škole.

QP5C8829cb1

Terezka

Anglický jazyk
Nemecký jazyk

Angličtine sa venuje od svojich piatich rokov, nemčine od desiatich. Z oboch jazykov úspešne zmaturovala na seneckom gymnáziu. V súčasnosti študuje angličtinu i nemčinu na Univerzite Komenského – odbor tlmočníctvo a prekladateľstvo. Pre Andantino pracuje ako lektorka už štvrtý rok.

IMG_20191018_192733

Andrea

Anglický jazyk

Som študentka na bilingválnom gymnáziu v Bratislave a venujem sa štúdiu anglického jazyka. Mojím cieľom je pomôcť žiakom a študentom nájsť cestu k angličtine a učiť tých, ktorí sa chcú učiť.

IMG_6130

Tim

Anglický jazyk

Tim študuje angličtinu od základnej školy a doteraz sa v nej snaží napredovať. Okrem lektorstva anglického jazyka sa príležitostne venuje herectvu. Vo svojom voľnom čase rád trávi čas so svojimi kamarátmi a rád relaxuje pri pozeraní filmov a počúvaní hudby.

image0

Veronika

Anglický jazyk

Veronika si angličtinu obľúbila  počas štúdia na gymnáziu a odvtedy sa jej naplno venuje či už pri učení alebo individuálne. Okrem angličtiny sa rada venuje pečeniu a písaniu básní.

OBO_5428

Tomáš

Anglický jazyk

Tomáš sa venuje cudzím jazykom už od útleho detstva. Na prvé kurzy angličtiny začal chodiť už ako 8-ročný, práve do Andantina. Počas gymnaziálneho štúdia strávil pol roka na Novom Zélande, kde navštevoval najväčšiu strednú školu v Pacifiku. Zdokonaľoval si angličtinu i nemčinu, nakoľko býval s „nemeckým hosťovským bratom“. Popri lektorovaní v Andantine a príprave na maturitu sa venuje dobrovoľníckym aktivitám, kde využije aj svoje znalosti z nemčiny. Cestuje po svete za poznaním a zážitkami. Rád fotografuje a zaujíma sa o letectvo. Cudzie jazyky mu otvárajú srdcia ľudí na potulkách vo svete, nech už sa pohne kamkoľvek.

20170122_200347-1dia

Diana

Anglický jazyk

Volám sa Diana Papova a študujem na Prírodovedeckej fakulte Univerzity Komenského. V Andantine začínam robiť opäť po dvoch rokoch, kedy som si dala prestávku kvôli škole. Na strednej som bola na biligválnom gymnáziu na GJH a maturovala som z angličtiny úrovne C1. Počas leta som robila v Amerike, kde som si svoje jazykové znalosti vyskúšala.

rpt

Jozef

Nemecký jazyk

Volám sa Jozef Lesay. Vyštudoval som Filozofiu a Nemecký jazyk na FF UCM v Trnave. V roku 2011 a 2012 som úspešne zvládol štátnu skúšku z anglického jazyka na ŠJŠ Palisády v Bratislave. Od roku roku 2003 som vyučoval nemecký jazyk a občiansku náuku na gymnáziách v Trnave a Senci, od roku 2010 aj anglický jazyk na gymnáziu v Senci. Popri tom som sa venoval prekladateľskej činnosti. Medzi moje záľuby patrí popri cudzích jazykoch šport, plávanie, čítanie a vyučovanie 🙂

rpt

Emma

Anglický jazyk pre deti

Emma je mladým odchovancom Andantina, angličtine sa venuje od svojich šiestich rokov. Našu jazykovú školu navštevovala už ako prváčka na ZŠ. Nemčine sa venuje od svojich jedenástich rokov a vo voľnom čase študuje dánštinu. Momentálne je študentkou gymnázia Grösslingová v Bratislave.

IMG-2539

Karolína

Anglický jazyk

Študujem na Ekonomickej univerzite v Bratislave na Obchodnej fakulte. Predtým som študovala na Fakulte medzinárodných vzťahov a mám štátnicu z anglického jazyka.. Mojou záľubou sú jazyky, predovšetkým anglický jazyk, ale okrem iného aj španielsky jazyk a ďalšou métou je taliansky jazyk na úrovni „dohovoriť sa“😊. Keď sa ma niekto opýta, prečo sa venujem učeniu anglického jazyka, odpoviem – milujem výzvy a keďže sa už pár rokov venujem výučbe spoločenských tancov a zistila som, že práca s ľudmi je to, čo ma skutočne napĺňa, možno je čas odovzdať moje vedomosti z cudzieho jazyka ďalším študentom.

rpt

Rebeka

Anglický jazyk
Nemecký jazyk

Angličtinu sa učí od škôlky a nemčinu od 6. triedy. Do toho skúsila jeden rok taliančinu a pomedzi to vždy nejaké to slovíčko z havajčiny, nepálčiny či švédčiny. Nepoznáte to? Taký ten pocit, čo vás prepadne pri umývaní riadu, že máte strašnú chuť naučiť sa po turecky! A tak si dala za cieľ sa naučiť nový jazyk každých 5 rokov. Najbližšie to vidí na ruštinu. Už keď mala 14 rokov, veľmi rýchlo sa nadchla pre písanie pohľadníc a listov kamarátom z celého sveta, ktorých spoznala cez rôzne medzinárodné kempy či stáže. Neskôr išla na výmenný pobyt na rok do Berlína, kde si zamilovala nielen mesto, ale aj ľudí, kultúru, jazyk a dokonca aj školský systém! Takže všetok voľný čas a všetky zarobené peniažky idú na letenky a štúdium do Nemecka. Okrem toho sa venuje horolezectvu a športovému lezeniu, cestovaniu, fotografovaniu, písaniu, čítaniu o lezení a cestovaní.

IMG-20191025-WA0013

Lucia

Nemecký jazyk
Španielsky jazyk

Cudzie jazyky sa ma akosi držia už od základnej školy, kde som začala už od piatej triedy s nemčinou a na gymnáziu sa k nej pridala španielčina. Neskôr počas štúdií na Pedagogickej fakulte v Bratislave, odbor nemecký jazyk a španielsky jazyk, sa mi podarilo dostať na študijné pobyty do Nemecka a neskôr aj do Španielska, čo ešte viac prehĺbilo môj vzťah k cudzím rečiam. Po ukončení štúdia som prešla rôznymi aj vedúcimi pozíciami v medzinárodných firmách, kde som spoznala veľa cudzincov, z ktorých sa neskôr stali moji kamaráti. Takisto sa mi podarilo absolvovať pár služobných ciest najmä do Španielska, vďaka čomu som spoznala rozmanitosť tejto nádhernej krajiny.
Okrem cudzích jazykov, ktoré ovládam (patrí medzi nej aj anglický jazyk), sú mojou záľubou na prvom mieste moja rodina  – manžel a dve malé krásne dcéry, potom knihy – najmä cudzojazyčné, záhrada a v neposlednom rade aj cestovanie.
Verím, že na našich spoločných hodinách sa spolu veľa zaujímavého naučíme, zabavíme a dostaneme sa aj do reálií a kultúry týchto krásnych krajín.

IMG_20191120_110403

Veronika

Anglický jazyk
Nemecký jazyk

Som študentka prekladateľstva a tlmočníctva na Univerzite Komenského. Angličtine sa venujem od základnej školy, nemčine o čosi kratšie – približne osem rokov. Paradoxne si ma získala práve nemčina, aj keď cesta k obľúbeniu si tohto jazyka bola pomerne dlhá. V Andantine som však ešte ako žiačka pochopila, že základom pre nadšenie do učenia je dobrý lektor. Už druhý rok sa teda pokúšam študentom ukázať hravú a pestrú stránku jazyka a jeho štúdia.

IMG_20191120_111555

Michaela

Anglický jazyk

nophoto

Nika

Anglický jazyk pre deti

Angličtinu som si obľúbila už na základnej škole a odvtedy sa jej venujem čo najviac. Momentálne študujem prekladateľstvo a tlmočníctvo na Univerzite Komenského, kde sa okrem angličtiny venujem aj ruštine, ktorú som si taktiež zamilovala.

male-icon_1

Steve

Anglický jazyk

nophoto

Lenka

Anglický jazyk

Lenka miluje cudzie jazyky a ľudí.  S vyučovaním detí školského veku začala počas gymnázia a štúdia v jazykovej škole, neskôr v British Council. Cambridge Certificate Advanced English získala počas štúdia na Henley College UK. Posledných 11 rokov žila s rodinou v Írsku.

Management:

Ján

Vyštudoval filozofiu na bratislavskej UK a krakovskom PAT-e. Po profesionálnych začiatkoch v štátnej správe pôsobil od roku 1998 v rôznych obchodných spoločnostiach na pozíciách, kde zodpovedal za financie a personalistiku.

Od roku 2007 sa venuje naplno našej Jazykovej škole, kde okrem týchto oblastí zodpovedá aj za komunikáciu s inštitucionálnymi klientmi a za prekladateľské a tlmočnícke služby.