Janka
Nemecký jazyk
Taliansky jazyk

Nemčinou sa zaoberá od svojich šiestich rokov. Vyštudovala ZŠ i gymnázium zamerané na rozšírenú výučbu nemčiny. Na strednej škole sa zaľúbila do taliančiny. V štúdiu oboch jazykov pokračovala na FFUK v Bratislave v odbore nemecký a taliansky jazyk – tlmočníctvo a prekladateľstvo, ktorý ukončila štátnymi skúškami z oboch jazykov. Už počas štúdia na VŠ začala vyučovať na gymnáziu a prekladať beletriu. Od roku 2004 pôsobí v oblasti súkromného jazykového vzdelávania. V súčasnosti sa s radosťou venuje výučbe týchto jazykov pre všetky vekové kategórie, s pasiou prekladá knihy a… ešte stále ju to baví 🙂 Výučbu angličtiny hravou formou pre najmenšie detičky, ktorých vníma ako najnáročnejších klientov, považuje viac za svoju tvorivú záľubu než za prácu.

Ján
management

 

Vyštudoval filozofiu na bratislavskej UK a krakovskom PAT-e. Po profesionálnych začiatkoch v štátnej správe pôsobil od roku 1998 v rôznych obchodných spoločnostiach na pozíciách, kde zodpovedal za financie a personalistiku.

Od roku 2007 sa venuje naplno našej Jazykovej škole, kde okrem týchto oblastí zodpovedá aj za komunikáciu s inštitucionálnymi klientmi a za prekladateľské a tlmočnícke služby.

Sisa
Anglický jazyk
Slovenský jazyk pre cudzincov

Silvia sa zaujímala o jazyky už od detstva a na strednej škole sa okrem nemčiny začala učiť aj angličtinu, z ktorej maturovala a pokračovala v jej štúdiu na vysokej škole. Vysokú školu ukončila štátnou jazykovou skúškou úrovne C1.
Už počas štúdia začala učiť angličtinu a pokračuje v tom dodnes. Siska učí všetky vekové kategórie od najmenších po najväčších. Vo voľnom čase pokračuje v štúdiu nemčiny.

Melinda
Anglický jazyk
Slovenský jazyk pre cudzincov

Melinda si vybrala anglický jazyk už po skončení základnej školy. Ukončila štúdium na bilingválnom anglicko – slovenskom gymnáziu, je držiteľkou Cambridgeského certifikátu, následne získala magisterský titul na Univerzite Konštanína Filozofa v Nitre v odbore učiteľstvo anglického jazyka. Už niekoľko rokov učí anglický jazyk všetky vekové kategórie od najmenších po dospelých, individuálnu, firemnú aj business výučbu a posledné roky má aj čoraz viac študentov slovenčiny pre cudzincov. Veľmi ju práca napĺňa a vo voľnom čase sa venuje španielčine.

IMG_20191015_093643

Veronika
Anglický jazyk pre deti

V Andantine učí detičky už 3. rok. Absolvovala Gymnázium Antona Bernoláka v Senci. Momentálne študuje prvý ročník učiteľstva anglického a nemeckého jazyka a literatúry na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského.

IMG_20181004_112942

Eva
Anglický jazyk

Evkinou veľkou životnou láskou je angličtina (pravdaže, po manželovi). Obľúbila si ju, keď mala trinásť a táto láska trvá až dosiaľ. Ešte stále sa venuje štúdiu angličtiny, taktiež sa učí po francúzsky a nemecky ako samouk. Na univerzite Komenského vyštudovala na Filozofickej fakulte odbor angličtina – maďarčina. Témou jej diplomovej práce bolo použitie hudby a hier vo výučbe anglického jazyka. Jej ďalšie koníčky sú: čítanie, hudba, varenie, plávanie, turistika.

QP5C8829cb1

Terezka

Anglický jazyk
Nemecký jazyk

Angličtine sa venuje od svojich piatich rokov, nemčine od desiatich. Z oboch jazykov úspešne zmaturovala na seneckom gymnáziu. V súčasnosti študuje angličtinu i nemčinu na Univerzite Komenského – odbor tlmočníctvo a prekladateľstvo. Pre Andantino pracuje ako lektorka už štvrtý rok.

IMG-20191025-WA0013

Lucia

Nemecký jazyk
Španielsky jazyk

Cudzie jazyky sa ma akosi držia už od základnej školy, kde som začala už od piatej triedy s nemčinou a na gymnáziu sa k nej pridala španielčina. Neskôr počas štúdií na Pedagogickej fakulte v Bratislave, odbor nemecký jazyk a španielsky jazyk, sa mi podarilo dostať na študijné pobyty do Nemecka a neskôr aj do Španielska, čo ešte viac prehĺbilo môj vzťah k cudzím rečiam. Po ukončení štúdia som prešla rôznymi aj vedúcimi pozíciami v medzinárodných firmách, kde som spoznala veľa cudzincov, z ktorých sa neskôr stali moji kamaráti. Takisto sa mi podarilo absolvovať pár služobných ciest najmä do Španielska, vďaka čomu som spoznala rozmanitosť tejto nádhernej krajiny.
Okrem cudzích jazykov, ktoré ovládam (patrí medzi nej aj anglický jazyk), sú mojou záľubou na prvom mieste moja rodina  – manžel a dve malé krásne dcéry, potom knihy – najmä cudzojazyčné, záhrada a v neposlednom rade aj cestovanie.
Verím, že na našich spoločných hodinách sa spolu veľa zaujímavého naučíme, zabavíme a dostaneme sa aj do reálií a kultúry týchto krásnych krajín.

rpt

Rebeka

Anglický jazyk
Nemecký jazyk

Rebeka sa učí angličtinu od škôlky a nemčinu od 6. triedy ZŠ. Mimo školy študuje už 3 roky taliančinu a od začiatku štúdia na univerzite aj čínštinu. Pomedzi to si vždy rada zapamätá nejaké to slovíčko z havajčiny, nepálčiny či švédčiny. Nepoznáte to? Taký ten pocit, čo vás prepadne pri umývaní riadu – že máte strašnú chuť naučiť sa po turecky! A tak si dala za cieľ sa naučiť každých 5 rokov ďalší cudzí jazyk. Najbližšie to vidí na ruštinu. Po stredoškolskom výmennom pobyte v Berlíne sa rozhodla odísť na vysokú školu do nemeckého Bavorska a naplno sa pustila do štúdia prírodných vied. Cudzie jazyky však naďalej zostávajú v jej srdiečku, a preto naďalej učí pre Andantino online.

OBO_5428

Tomáš

Anglický jazyk

Tomáš sa venuje cudzím jazykom už od útleho detstva. Na prvé kurzy angličtiny začal chodiť už ako 8-ročný, práve do Andantina. Počas gymnaziálneho štúdia strávil pol roka na Novom Zélande, kde navštevoval najväčšiu strednú školu v Pacifiku.  Zdokonaľoval si tu angličtinu, ale aj nemčinu, nakoľko býval s „nemeckým hosťovským bratom“. Popri lektorovaní v Andantine a štúdiu leteckej dopravy na vysokej škole sa venuje aj dobrovoľníckym aktivitám, kde využíva aj svoje znalosti z angličtiny i nemčiny. Cestuje po svete za poznaním a zážitkami. Vo voľnom čase rád fotografuje a na letisku vie stráviť hodiny iba pozorovaním lietadiel. Cudzie jazyky mu otvárajú srdcia ľudí na potulkách doma a vo svete, nech už sa pohne kamkoľvek.

IMG_20191018_192733

Andrea

Anglický jazyk

Som študentka na bilingválnom gymnáziu v Bratislave a venujem sa štúdiu anglického jazyka. Mojím cieľom je pomôcť žiakom a študentom nájsť cestu k angličtine a učiť tých, ktorí sa chcú učiť.

255912963_1825612447646744_7954854665648394883_n

Tim

Anglický jazyk

Tim študuje angličtinu od základnej školy a doteraz sa v nej snaží napredovať. Okrem lektorstva anglického jazyka sa príležitostne venuje herectvu. Vo svojom voľnom čase rád trávi čas so svojimi kamarátmi a rád relaxuje pri pozeraní filmov a počúvaní hudby.

IMG-8914

Veronika

Anglický jazyk

Veronika si angličtinu obľúbila  počas štúdia na gymnáziu a odvtedy sa jej naplno venuje či už pri učení alebo individuálne. Okrem angličtiny sa rada venuje pečeniu a písaniu básní.

51414A39-2157-454A-B4A3-CBBF81EFEC02

Nicole

Anglický jazyk

Nicole sa venuje angličtine od základnej školy a každým dňom sa v nej snaží zlepšovať, či už čítaním kníh v angličtine alebo počúvaním hudby. Teraz je študentkou gymnázia v maturitnom ročníku a zdokonaľuje sa v angličtine ešte viac v rámci odborných predmetov, aby mohla ísť študovať do zahraničia. Nicole sa rada vo voľnom čase venuje fyzikálnym experimentom a čítaniu kníh. Jej cieľom je prečítať všetky knihy od Agathy Christie v angličtine.

kuj

Kamila

Anglický jazyk

Kamila sa učí angličtinu už od predškolského veku. Angličtinu obľubovala už na základnej škole, no až na strednej objavila jej čaro, a to hlavne vďaka sledovaniu videí, čítaniu kníh a počúvaniu podcastov v angličtine, čím sa jej otvorili úplne nové obzory. Pravdepodobne by sa chcela venovať štúdiu cudzích jazykov aj vo svojom ďalšom štúdiu, keďže ju veľmi fascinuje to, koľkými rôznymi rečami a spôsobmi sa dá vyjadriť jedna myšlienka.

received_948084522452607

Tatiana

Anglický jazyk

I started learning English when I was a child and just fell in love with it. Later I decided to study English language and literature at university. I teach English as well as Ukrainian and Russian languages. I never stop learning, because learning a language has the beginning but has no end. Teaching is not just a job for me, it’s my passion. I enjoy every moment I spend with my students and together with new knowledge I try to bring some joy and happiness to a lesson.

photo_2022-05-17_14-16-19

Sofia

Anglický jazyk

Učím od roku 2009 a som presvedčená, že angličtinu sa môže naučiť každý. Hlavná vec je túžba, s ostatnými vecami vám rada pomôžem ja.

nophoto

Emma

Anglický jazyk

Emma je mladým odchovancom Andantina, angličtine sa venuje od svojich šiestich rokov- našu jazykovú školu navštevovala už ako prváčka na ZŠ. Nemčine sa venuje od svojich jedenástich rokov a vo svojom voľnom čase študuje dánčinu. Momentálne je študentkou gymnázia Grösslingová v Bratislave.

male-icon_1

Steve

Anglický jazyk

As a native of Scotland, I am told that I do speak English quite well and understandably, although my English neighbours may disagree! 😀 After many years working in various fields including the British Military, the airline world, salmon farming, print design and recruitment I arrived in Slovakia seven years ago with a plan to teach English, which I did briefly for Andantino. After a four-year diversion into the corporate-world, two years ago I found my way back to teaching which is now where I feel most comfortable. Facilitating people´s desire to improve their language and communication skills is very motivating with conversational English being my primary focus with my students. I deal mainly in Intermediate level English and upwards and mainly in adult education, with many students from the medical, logistics and corporate fields as well as some government agencies, although I can occasionally be convinced to teach older children 😏

nophoto

Vanessa

Anglický jazyk

Angličtinu sa učím už od začiatku základnej školy, pričom počas druhého stupňa ma sprevádzal aj nemecký jazyk. Pri nástupe na gymnázium som sa však rozhodla vyskúšať niečo nové a tak som si zvolila ruský jazyk. Keďže jazykov a vedomostí nie je nikdy dosť, pomimo školu sem-tam venujem čas učeniu sa kórejského jazyka. V budúcnosti plánujem študovať leteckú dopravu, veriac, že jedného dňa zo mňa bude pilotka. No a prečo som sa rozhodla učiť angličtinu? Rada by som deťom ukázala, že učenie sa nie je až tak hrozné, ako sa na prvý pohľad zdá, a so správnym prístupom a tímom je vždy väčšia zábava.

nophoto

Natália

Anglický jazyk

nophoto

Kristína

Anglický jazyk

nophoto

Michaela

Anglický jazyk

male-icon_1