Janka
Nemecký jazyk
Taliansky jazyk

Nemčinou sa zaoberá od svojich šiestich rokov. Vyštudovala ZŠ i gymnázium zamerané na rozšírenú výučbu nemčiny. Na strednej škole sa zaľúbila do taliančiny. V štúdiu oboch jazykov pokračovala na FFUK v Bratislave v odbore nemecký a taliansky jazyk – tlmočníctvo a prekladateľstvo, ktorý ukončila štátnymi skúškami z oboch jazykov. Už počas štúdia na VŠ začala vyučovať na gymnáziu a prekladať beletriu. Od roku 2004 pôsobí v oblasti súkromného jazykového vzdelávania. V súčasnosti sa s radosťou venuje výučbe týchto jazykov pre všetky vekové kategórie, s pasiou prekladá knihy a… ešte stále ju to baví 🙂 Výučbu angličtiny hravou formou pre najmenšie detičky, ktorých vníma ako najnáročnejších klientov, považuje viac za svoju tvorivú záľubu než za prácu.

Sisa
Anglický jazyk
Slovenský jazyk pre cudzincov

Silvia sa zaujímala o jazyky už od detstva a na strednej škole sa okrem nemčiny začala učiť aj angličtinu, z ktorej maturovala a pokračovala v jej štúdiu na vysokej škole. Vysokú školu ukončila štátnou jazykovou skúškou úrovne C1.
Už počas štúdia začala učiť angličtinu a pokračuje v tom dodnes. Siska učí všetky vekové kategórie od najmenších po najväčších. Vo voľnom čase pokračuje v štúdiu nemčiny.

Denis
Anglický jazyk
Slovenský jazyk pre cudzincov

Denis sa zaujíma o anglický jazyk už od útleho detstva. Jeho vášeň pre cudzie jazyky sa však plne rozvinula až na gymnáziu a počas bakalárskeho vysokoškolského štúdia medzinárodných vzťahov a diplomacie v Prahe, kde si obľúbil aj ostatné svetové jazyky a získal štátnu skúšku z anglického jazyka. Angličtinu prakticky plne rozvinul vo svojich prvých zamestnaniach, ako aj počas svojho Master’s štúdia MBA na americkej univerzite, či počas študijných i pracovných návštev Grécka, Francúzska, USA a UK. V súčasnosti vyučuje anglický jazyk pre všetky úrovne a vekové kategórie. Vrámci výučby sa profiluje v oblasti Business English, firemnej výučby a Anglophenie.

Melinda
Anglický jazyk
Slovenský jazyk pre cudzincov

Melinda si vybrala anglický jazyk už po skončení základnej školy. Ukončila štúdium na bilingválnom anglicko – slovenskom gymnáziu, je držiteľkou Cambridgeského certifikátu, následne získala magisterský titul na Univerzite Konštanína Filozofa v Nitre v odbore učiteľstvo anglického jazyka. Už ôsmy rok učí anglický jazyk všetky vekové kategórie od najmenších po dospelých, individuálnu, firemnú aj business výučbu a posledné roky má aj čoraz viac študentov slovenčiny pre cudzincov. Veľmi ju práca napĺňa a vo voľnom čase sa venuje španielčine.

IMG_20191015_093643

Veronika
Anglický jazyk pre deti

V Andantine učí detičky už 3. rok. Absolvovala Gymnázium Antona Bernoláka v Senci. Momentálne študuje prvý ročník učiteľstva anglického a nemeckého jazyka a literatúry na Filozofickej fakulte Univerzity Komenského.

IMG_20181004_112942

Eva
Anglický jazyk

Evkinou veľkou životnou láskou je angličtina (pravdaže, po manželovi). Obľúbila si ju, keď mala trinásť a táto láska trvá až dosiaľ. Ešte stále sa venuje štúdiu angličtiny, taktiež sa učí po francúzsky a nemecky ako samouk. Na univerzite Komenského vyštudovala na Filozofickej fakulte odbor angličtina – maďarčina. Témou jej diplomovej práce bolo použitie hudby a hier vo výučbe anglického jazyka. Jej ďalšie koníčky sú: čítanie, hudba, varenie, plávanie, turistika.

QP5C8829cb1

Terezka

Anglický jazyk
Nemecký jazyk

Angličtine sa venuje od svojich piatich rokov, nemčine od desiatich. Z oboch jazykov úspešne zmaturovala na seneckom gymnáziu. V súčasnosti študuje angličtinu i nemčinu na Univerzite Komenského – odbor tlmočníctvo a prekladateľstvo. Pre Andantino pracuje ako lektorka už štvrtý rok.

IMG-20191025-WA0013

Lucia

Nemecký jazyk
Španielsky jazyk

Cudzie jazyky sa ma akosi držia už od základnej školy, kde som začala už od piatej triedy s nemčinou a na gymnáziu sa k nej pridala španielčina. Neskôr počas štúdií na Pedagogickej fakulte v Bratislave, odbor nemecký jazyk a španielsky jazyk, sa mi podarilo dostať na študijné pobyty do Nemecka a neskôr aj do Španielska, čo ešte viac prehĺbilo môj vzťah k cudzím rečiam. Po ukončení štúdia som prešla rôznymi aj vedúcimi pozíciami v medzinárodných firmách, kde som spoznala veľa cudzincov, z ktorých sa neskôr stali moji kamaráti. Takisto sa mi podarilo absolvovať pár služobných ciest najmä do Španielska, vďaka čomu som spoznala rozmanitosť tejto nádhernej krajiny.
Okrem cudzích jazykov, ktoré ovládam (patrí medzi nej aj anglický jazyk), sú mojou záľubou na prvom mieste moja rodina  – manžel a dve malé krásne dcéry, potom knihy – najmä cudzojazyčné, záhrada a v neposlednom rade aj cestovanie.
Verím, že na našich spoločných hodinách sa spolu veľa zaujímavého naučíme, zabavíme a dostaneme sa aj do reálií a kultúry týchto krásnych krajín.

rpt

Rebeka

Anglický jazyk
Nemecký jazyk

Angličtinu sa učí od škôlky a nemčinu od 6. triedy. Do toho skúsila jeden rok taliančinu a pomedzi to vždy nejaké to slovíčko z havajčiny, nepálčiny či švédčiny. Nepoznáte to? Taký ten pocit, čo vás prepadne pri umývaní riadu, že máte strašnú chuť naučiť sa po turecky! A tak si dala za cieľ sa naučiť nový jazyk každých 5 rokov. Najbližšie to vidí na ruštinu. Už keď mala 14 rokov, veľmi rýchlo sa nadchla pre písanie pohľadníc a listov kamarátom z celého sveta, ktorých spoznala cez rôzne medzinárodné kempy či stáže. Neskôr išla na výmenný pobyt na rok do Berlína, kde si zamilovala nielen mesto, ale aj ľudí, kultúru, jazyk a dokonca aj školský systém! Takže všetok voľný čas a všetky zarobené peniažky idú na letenky a štúdium do Nemecka. Okrem toho sa venuje horolezectvu a športovému lezeniu, cestovaniu, fotografovaniu, písaniu, čítaniu o lezení a cestovaní.

IMG_20191018_192733

Andrea

Anglický jazyk

Som študentka na bilingválnom gymnáziu v Bratislave a venujem sa štúdiu anglického jazyka. Mojím cieľom je pomôcť žiakom a študentom nájsť cestu k angličtine a učiť tých, ktorí sa chcú učiť.

IMG_6130

Tim

Anglický jazyk

Tim študuje angličtinu od základnej školy a doteraz sa v nej snaží napredovať. Okrem lektorstva anglického jazyka sa príležitostne venuje herectvu. Vo svojom voľnom čase rád trávi čas so svojimi kamarátmi a rád relaxuje pri pozeraní filmov a počúvaní hudby.

image0

Veronika

Anglický jazyk

Veronika si angličtinu obľúbila  počas štúdia na gymnáziu a odvtedy sa jej naplno venuje či už pri učení alebo individuálne. Okrem angličtiny sa rada venuje pečeniu a písaniu básní.

male-icon_1

Steve

Anglický jazyk

As a native of Scotland, I am told that I do speak English quite well and understandably, although my English neighbours may disagree! 😀 After many years working in various fields including the British Military, the airline world, salmon farming, print design and recruitment I arrived in Slovakia seven years ago with a plan to teach English, which I did briefly for Andantino. After a four-year diversion into the corporate-world, two years ago I found my way back to teaching which is now where I feel most comfortable. Facilitating people´s desire to improve their language and communication skills is very motivating with conversational English being my primary focus with my students. I deal mainly in Intermediate level English and upwards and mainly in adult education, with many students from the medical, logistics and corporate fields as well as some government agencies, although I can occasionally be convinced to teach older children 😏

nophoto

Alenka

Anglický jazyk

Management:

Ján

Vyštudoval filozofiu na bratislavskej UK a krakovskom PAT-e. Po profesionálnych začiatkoch v štátnej správe pôsobil od roku 1998 v rôznych obchodných spoločnostiach na pozíciách, kde zodpovedal za financie a personalistiku.

Od roku 2007 sa venuje naplno našej Jazykovej škole, kde okrem týchto oblastí zodpovedá aj za komunikáciu s inštitucionálnymi klientmi a za prekladateľské a tlmočnícke služby.