Minulé ročníky

Letné jazykové tábory 2020

Zájazd – Severný Wales (Anglicko) 2019

Letné tábory 2019

Zájazd – Anglicko 2018

Zájazd – Anglicko  2017

Jazykové pobyty

Znalosť jazyka sa stala neoddeliteľnou súčasťou každodenného života, či už v rodnej krajine alebo v zahraničí. V súčasnosti, keď je mnoho možností ako spoznávať iné krajiny a kultúry, nepochybne každý z nás ocení znalosť aspoň jedného jazyka. My vám a vašim deťom ponúkame osviežiť si jazykové schopnosti a naučiť sa veľa nového práve v zahraničí, v krajine, kde sa daným jazykom rozpráva. Okrem nových znalostí, získate aj mnoho nových zážitkov a veľa informácií o kultúre a histórii miesta, na ktorom strávite nezabudnuteľné chvíle.

Nielen pre našich žiakov organizujeme vzdelávaco-poznávacie pobyty v Anglicku a Nemecku.

V spolupráci s renomovanými a osvedčenými agentúrami organizujeme jazykové pobyty v zahraničí. Ide o vzdelávaco-poznávacie pobyty, ktoré zahŕňajú intenzívny jazykový kurz v dopoludňajších hodinách a poznávacie výlety po okolí popoludní. Skvelé je, že deti sú ubytované v rodinách, takže majú možnosť komunikovať v cudzej reči aj v domácom prostredí a taktiež oboznámiť sa so spôsobom života v cudzej krajine.

Či už sa rozhodnete pre pobyt v Anglicku alebo Nemecku, sme si istí, že táto skúsenosť vám prinesie nové skúsenosti, ktoré určite oceníte.

Jazykové tábory

Okrem jazykových pobytov, organizujeme každoročne aj jazykové tábory, ktoré sa konajú v Senci počas leta. Zahŕňajú rôzne letné aktivity pre deti a mládež.

Tábory sú zamerané hlavne na udržanie detí v „kondícii“, aby počas prázdnin nezabudli to, čo sa naučili cez rok. Pre najmenšie detičky máme tábor Andantinko Holiday. Deti si  formou hier, piesní, súťaží, tvorivých dielničiek rozširujú slovnú zásobu a pritom sa výborne zabavia.

Pre deti a mládež organizujeme tábor Speak and Go, ktorý je zameraný hlavne na konverzáciu.  Užitočná príprava do školy, ale aj skvelá zábava pre staršie deti a tínedžerov, ktorí si chcú „oprášiť“ angličtinu pred začiatkom školského roka.

Aktuality o jazykových táboroch nájdete aj na úvodnej strane pod hlavičkou „aktuality“ vždy pred konaním jazykového táboru pred začiatkom leta.

Minulé ročníky:

jún/2019 – Anglicko (Severný Wales)

jún/2018 – Anglicko (Oxford, Cambridge a.i.)

jún/2017 – Anglicko (York a.i.)

jún/2016 – Anglicko (London, Portsmouth, Brighton)

máj/2016 – MDD na Slnečných jazerách

jún/2014 – Anglicko (Coventry)

jún/2013 – Anglicko (Hastings)