Aktuálny zájazd – Anglicko 2018

VIAC INFO O ZÁJAZDE – KLIK TU!

Prihláška na zájazd

Meno študenta (povinné)

Dátum narodenia študenta (povinné)

Kontaktný email (povinné)

Tel. číslo

Aktuálna ponuka táborov na leto 2017

Prihláška na letné tábory

Priezvisko (povinné)

Meno (povinné)

Dátum narodenia (2001-02-25)

Mobil

Váš email (povinné)

"Andantinko Holiday 1 24.júl – 28. júl"]

 Andantinko Holiday 2 31. júl – 4. august

 Speak & Go 14. august - 18. august

Vaša správa

Zájazd – Anglicko  2017

Jazykové pobyty

Znalosť jazyka sa stala neoddeliteľnou súčasťou každodenného života, či už v rodnej krajine alebo v zahraničí. V súčasnosti, keď je mnoho možností ako spoznávať iné krajiny a kultúry, nepochybne každý z nás ocení znalosť aspoň jedného jazyka. My vám a vašim deťom ponúkame osviežiť si jazykové schopnosti a naučiť sa veľa nového práve v zahraničí, v krajine, kde sa daným jazykom rozpráva. Okrem nových znalostí, získate aj mnoho nových zážitkov a veľa informácií o kultúre a histórii miesta, na ktorom strávite nezabudnuteľné chvíle.

Nielen pre našich žiakov organizujeme vzdelávaco-poznávacie pobyty v Anglicku a Nemecku.

V spolupráci s renomovanými a osvedčenými agentúrami organizujeme jazykové pobyty v zahraničí. Ide o vzdelávaco-poznávacie pobyty, ktoré zahŕňajú intenzívny jazykový kurz v dopoludňajších hodinách a poznávacie výlety po okolí popoludní. Skvelé je, že deti sú ubytované v rodinách, takže majú možnosť komunikovať v cudzej reči aj v domácom prostredí a taktiež oboznámiť sa so spôsobom života v cudzej krajine.

Či už sa rozhodnete pre pobyt v Anglicku alebo Nemecku, sme si istí, že táto skúsenosť vám prinesie nové skúsenosti, ktoré určite oceníte.

Jazykové tábory

Okrem jazykových pobytov, organizujeme každoročne aj jazykové tábory, ktoré sa konajú v Senci počas leta. Zahŕňajú rôzne letné aktivity pre deti a mládež.

Tábory sú zamerané hlavne na udržanie detí v „kondícii“, aby počas prázdnin nezabudli to, čo sa naučili cez rok. Pre najmenšie detičky máme tábor Andantinko Holiday. Deti si  formou hier, piesní, súťaží, tvorivých dielničiek rozširujú slovnú zásobu a pritom sa výborne zabavia.

Pre deti a mládež organizujeme tábor Speak and Go, ktorý je zameraný hlavne na konverzáciu.  Užitočná príprava do školy, ale aj skvelá zábava pre staršie deti a tínedžerov, ktorí si chcú „oprášiť“ angličtinu pred začiatkom školského roka.

Aktuality o jazykových táboroch nájdete aj na úvodnej strane pod hlavičkou „aktuality“ vždy pred konaním jazykového táboru.

Minulé ročníky:

august/2016 – Letný tábor Speak and Go

august/2016 – Letný tábor Andantinko

júl/2016 – Letný tábor Andantinko

jún/2016 – Anglicko (London, Portsmouth, Brighton)

máj/2016 – MDD na Slnečných jazerách

august/2015 – Letný tábor Speak and Go

jún/2014 – Anglicko (Coventry)

jún/2013 – Anglicko (Hastings)